Yürüyen Özgüven Seti

Yürüyen Özgüven Seti PDF

Yürüyen Özgüven Seti‘ni duymayanınız yoktur diye düşünüyorum. Duymayanınız varsa kısaca duyurayım size. Yürüyen Özgüven Seti 147TL’ye satılan bir kitap setidir. Parasının hakkını sonuna kadar veren bu kitabı sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz.

Senin de aşağıdaki durumlarla karşılaştığın oldu mu?

  • Hoşlandığın veya sevdiğinin karşısında kendini çaresiz hissettiğin hiç oldu mu?
  • Hoşlandığın veya sevdiğinin yanında başka birisini gördüğün zaman, kendini değersiz ve yetersiz hissettin mi?
  • Reddedilmekten korktuğun için hiç istediklerine sahip olamadığın oldu mu?
  • Fikirlerinden dolayı seninle alay ettiler mi?
  • Utanılacak bir şey yapmış olmamana rağmen utandın mı?
  • İş başvuruların olumsuzlukla sonuçlandı mı?

Bu olumsuz durumlar daha fazla çoğaltılabilir. Eminim yukarıdakilerden biri sana tanıdık geliyordur. Bu tür durumlardan birini yaşamışsındır. Tüm bu sorunların temel nedeni ÖZGÜVEN

Dünyadaki en değerli varlıksın sen, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Bu yüzden her şeyin anahtarı özgüvenini yani zaten sende olan ama kullanmadığın için körermiş olan özgüvenini bilemek istiyorsan bu kitabı okumalısın. Bu kitap özgüven eksikliğinin temel nedenlerini inceleyerek çözüme ulaştırmanın yollarını anlatıyor.

Yürüyen Özgüven seti Toplamda 3 kitaptan oluşan bir settir.

Özgüven eksikliğinin temel nedenleri nelerdir?

  • Yanlış yetiştirilme tarzı
  • Sosyal şartlanma
  • Yaşanan başarısızlıklar

Bu 3 temel unsur baz alınarak yazılmış olan bu kitap oldukça etkili. Özellikle yanlış yetiştirilme tarzından doğan özgüven problemi size çok tanıdık gelecek. Kitabı okurken adeta kendinizi bulacaksınız. Bu kitabı diğer kişisel gelişim kitaplarından ayıran en önemli özellik işe yaramayan boş vaatlerin olmaması. Tamamen uygulanabilir ve işe yarayan bilgiler yer alıyor.

Yürüyen Özgüven PDF

Aşırı özgüven problemi çektiğim dönemlerde yani 2 sene öncesinde bu kitabı okuyarak başlamıştım. İlk zamanlarda zorlansam da özgüven problemini aşmış biriyim. Elbette hiç bilmediğim ortama girince yabancılık çekiyorum tedirginlik yaşıyorum ama Bunun gayet doğal bir durum olduğunu biliyorum. Özgüvenimi kıran nedenleri bulup düzeltebildiğimi düzeltiyor düzeltemediklerimle de barışık yaşıyorum. Kendinizle barışırsanız herkesle barışırsınız unutmayın.

Ailelerin çoğu çocuklarına hep şunları der:
“Dikkat et çocuğum eşyaları kıracaksın!”
“Yemeğini düzgün ye, yere dökeceksin!”
“İn oradan bir yerini kıracaksın!”
“Sus biraz, konuşma!”
“Yapma onu bak yapamayacaksın!”

Tanıdık geldi değil mi? O halde bu kitap tam sana göre. Sol kısımdan indir butonuna tıklayarak indirip okumaya başla. Kitabı okuyup bitirdikten sonra yorum yapmayı unutma. Ha bu arada öyle okuyup geçmeyeceksin. Sana verilen görevleri hakkıyla yerine getirip ondan sonra kitabı bitireceksin. Görevleri tamamlamadan kitabı tam anlamıyla okumuş sayılmazsınız. Kitap 82 sayfa olup gerçekten sizi sıkmayacak bir kitap.

Yürüyen Özgüven PDF indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *