Sihirli Sohbet Kitabı

Sihirli Sohbet kitabı pdf

Berkecan Duman‘ın yazdığı kitaplarndan biri olan Sihirli Sohbet kitabı pdf indir‘ip okuyabileceğiniz bir kitap. Kitabın normal baskısı yok. Bu yüzden pdf okumak zorundasınız. Berkecan Duman kadınlar konusunda kendisini ve başarısını kanıtlamış insanlardan biridir. Bir çok kitabı ve makalesi olan Berkecan Duman gerçekten kadınlar konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden bir tanesidir.

Sihirli sohbet kitabını kadınlarla konuşurken konu bulamayan erkeklere özel yazmıştır. Konu bulamamaktan da ziyade etkileyici bir şekilde konuşamayan erkeklere özel yazmıştır. Kitabın içerisinde Bulunduğunuz Mekan Hakkında, Çevredeki İnsanlar Hakkında, Psikoloji Hakkında, Spor Hakkında, Dans Hakkında, Seyehat Hakkında, Yemekler Hakkında, Filmler Hakkında, Şiirler Hakkında, Müzik Hakkında, Resim Hakkında gibi genel konuları ayrı kategorilendirilmış. Genelden özele doğru ilerleyerek genel konuların dışında özel konular hakkında nasıl konuşulur onlardan bahsedilmiş.

Sihirli Sohbet e-kitabı pdf

Bu kitap gerçekten kadınlarla konuşurken konu bulma sıkıntısı çeken, ne söyleyeceğini bilemeyen erkekler için bulunmaz kaftan. Kitabı okurken hem bilgi edinecek hem de öğreneceksiniz. Ayrıca kadının sizinle ilgilendiğini anlayabileceğiniz bazı ipuçlarından bahsediyor. Hatta kadının sizinle ilgilenmediğini gösteren ipuçlarından da bahsediyor. Toplamda 52 sayfa olan bu kitap sıfır seviyesinde bir erkeği 1-2 puan yükselteceğinden eminim. En azından sırf bu 52 sayfada öğrendikleriniz sayesinde ağzınızı açıp birkaç kelam edebileceksiniz. Kadının karşısına geçip suspus durup tıkanmayacaksınız. Akışkan bir şekilde sohbeti ve ortamı domine edebileceksiniz.

Sihirli Sohbet pdf

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *