Oyun - The Game Kitap

Oyun - The Game Kitap

Neil Strauss - Oyun Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş

The Game – Oyun PDF

Neil Strauss, Oyun kitabının yazarı Oyun dünyasını anlatıyor. Aklınıza hemen bilgisayar oyunları, android oyunlar veya sokakta oynanan oyunlar gelmesin. Düğünlerde eğlencelerde hoplayıp zıplamakta gelmesin. Yabancı ülkelerde Oyun denince akla kadın erkek ilişkileri geliyor. Mystery PUA‘nın kendi teorilerini hazırlayarak yazdığı Mystery Metod kitabı sayesinde kadınlar konusunda başarısız olan hatta hayatın her alanında başarısız olan bir çok erkek için umut kaynağı olmuştur.

Mystery Metod kitabında Erik von Markovik namı diğer Mystery Pua erkeklere kadınlar konusunda bilmesi gerektiği, doğru bilinen yanlışları ve kendi teorilerini anlatmıştır. Bu kitap sayesinde bir akım ortaya çıkmış ve Pick Up Artistler türemiştir. Pick up Artist diğer adı Kız Tavlama Sanatçısı olarak geçiyor. Pick up Artistler gerek başkalarının yöntemlerini kullanarak gerek kendini geliştirip kendi yöntemlerini ortaya çıkararak kadınlarla oyun oynayan insanlardır. Böyle dediğim için yadırgamayın beni. Oyun dedikleri olay kadın erkek ilişkileri. Kadınların ne istediklerini keşfedip onlara istediklerini vermeleridir. Bir çok erkek ve kadın Pick up Artistleri yadırgasa da Oyun Türkiye’de de oynanıyor. Bunlardan bir tanesi benim. Bu yüzden kitap sitesini kurdum. Amacım Oyun dünyasını daha fazla erkeğe tanıtmak.

Oyun Kitabı PDF

Şimdiye kadar bahsettiklerim kitapla alakasız olan konular farkındayım. Kitabın yazarı Neil Strauss eskiden kadınlarla arası berbat olan bir erkektir. Ben böyle deyince kesin sonra bir sürü kızı tavlamıştır deyip dalga geçecekler olacaktır. Genelde bizim ülkemiz insanlarına hayal gelir bu mevzular fakat hayal değil gerçek. Kısa bir google araştırmasıyla bahsettiğim kişileri bulabilirsiniz. Hepsi tamamen gerçek. Neil Strauss Oyun dünyasındaki ismi Style PUA. Buradan itibaren Style diye bahsedeceğim.

Kitabın giriş sayfalarında şu cümleler yer alıyor;

Bu kitabın ilk taslaklarını okumuş olanların hepsi aynı soruyu sordu:

Bu doğru mu? Bunlar gerçekten yaşandı mı? Bu insanlar sahiden var mı?

Ben de bu nedenle eski bir edebi aracı kullanmaya karar verdim…

Anlattığım hikaye doğrudur. Gerçekten yaşanmıştır.

Erkekler inkar edecek. Kadınlar şüphe edecek. Fakat size burada sunuyorum. Çıplak, savunmasız ve rahatsız edecek kadar gerçek… Bağışlayıcılığınıza baştan sığınıyorum.

Oyuncudan nefret etmeyin… Oyundan nefret edin.

Neil Strauss – Oyun

Oyun dünyasına tepki gösteren kişilere itafen bu sözlerle başlıyor kitabına. Lütfen arkadaşlar ön yargınızı kırarak okumanızı istiyorum bu kitabı. Bu kitap çıkışı olmayanlar için bulunmaz kaftan. İşe yaramaz kız tavlama taktikleri kitaplarını unutun ve oyun dünyası ile tanışın. Style PUA kendisini şu şekilde tanımlıyor:

Hiç de çekici değilimdir aslında. Burnum yüzüme oranla son derece büyük; kanca gibi olmasa da ortasında bir çıkıntı var. Kel değilim ama, saçlarımın sadece inceldiğini söylemek de yalan olurdu. Kafamın üstünde ibiğe benzeyen, Rogaine (bir hipertansiyon ilacı) etkisinde büyüyen tüyler var. Gözlerim küçük ve boncuk gibi olmalarına rağmen, canlı bir parlaklıkları var; ama bu maalesef, gözlüğümün arkasına saklanan bir sır olarak kalıyor. Alnımın her iki tarafında da, yüzüme karakter kattığını düşündüğüm çıkıntılar var, ancak henüz kimsenin bu tür bir iltifatta bulunmadığını da belirtmeden edemeyeceğim.
Arzu ettiğimden daha kısa boyluyum ve o kadar zayıfım ki, ne kadar çok yersem yiyeyim birçok insan yetersiz beslendiğimi düşünüyor. Donuk, gevşek vücuduma baktığımda, bırakın takdir edilmesini, bir kadının neden bu vücudun yanında uyumak isteyeceğini bile anlamıyorum. Sonuç olarak, kızlarla tanışmak benim için ciddi bir mesele. Kadınların barda kıkırdaşmak ya da alkollü ve gözü dönmüş bir haldeyken eve atmak isteyeceği tipte bir adam değilim. Onlara, Los Angeles’taki birçok erkeğin sunacağı bir malikânem veya kokoinim; ya da rock yıldızlarının sağlayacağı şöhret parıltılarım yok.
Sahip olduğum tek şey aklım; onu da kimse göremiyor.  

Neil Strauss kadınlarla arası berbat bir haldeyken Mystery ile tanışarak Mystery’in kurduğu gizli kominiteye katılıyor. Burada usta kadın avcılarıyla beraber 2 yıl boyunca eğitim alıp kendini geliştirerek kendi tekniklerini ortaya koyuyor. Kendi tekniklerini ve bu 2 yıl sürede yaşadıklarının tamamını Neil Strauss Oyun kitabında anlatıyor. Oyun kitabını okumanız hem sizi teşvik edecek hem de yol gösterici olacaktır. Kitap roman şeklinde oldukça keyif veren bir kitaptır. Şiddetle okumanızı tavsiye ediyorum. Paranız varsa satın alın çünkü düzgün bir pdf bulmak çok zor. Verdiğiniz her kuruşa değeceğine emin olabilirsiniz.

Türkiye’de bu tarz bir oluşum mevcut. Siz de bu oluşuma katılmak istiyorsanız Pick up Artist Türkiye yazısına tıklayın. Foruma gelip kaydolun: alfaloji.net

Oyun Kitabı PDF indir

İşte Style PUA’ya ait birkaç görüntü. Google görseller araması yaparak yüzlercesini bulabilirsiniz. Sadece STYLE ile sınırlı değil unutmayın. Oyun hayal değil gerçek!

 

Style PUA Neil Strauss Pick up Artist Neil Strauss Style Neil Strauss Pua Neil Strauss

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *