Her ay farklı kızlarla görüş

Her ay farklı kızlarla görüş pdf indir 

Gökhan X’in 2011 yılında e-kitap halinde sunduğu Her ay farklı kızlarla görüş kitabı çıktığı günden bu yana büyük ilgi görmüştür. Kitap içeriğine bakıldığında ilgi görmemesi mucize olurdu zaten.

Kadınlar konusunda başarısız olan erkeklere başarıyı vaadeden Gökhan X bildiği, öğrendiği, tecrübe ettiği her şeyi bu kitapta okuyucusuna anlatıyor. Kitapta saçma sapan taktiklere yer vermiyor. Kendi denediği uyguladığı ve işe yaradığına emin olduğu şeyleri anlatıyor. Gerçekten okunmaya değer, okuyucuyu sıkmayan bir kitap. Kızlar konusunda başarısız bir erkekseniz bu kitap tam size göre.

Gökhan X eskiden kadınlar konusunda başarısız olup sonrasında The Game yani Oyun ile tanışıyor. Oyun bizim bildiğimiz oyunlardan biraz farklı. Oyun derken bahsettiği şey kadın erkek ilişkileri aslında. Yani Gökhan X kadın erkek ilişkilerine oyun gözüyle bakıyor. Aslında sadece Gökhan X değil. Oyun yurt dışında oldukça bilinen bir akım. Türkiye’de Gökhan X gibi Pick Up Artist’ler sayesinde tanındı ve tanınmaya devam ediyor. Oyun dünyası hızla büyüyor.

Her ay farklı kızlarla görüş oku

Bu kitabı okumaya başladığınızda göreceksiniz ki kadın erkek ilişkilerinde bir çok yanlış yapıyoruz. Kızlara çiçekler alıyor, onlara onu sevdiğimizi söylüyor, pahalı hediyeler alıyor, pahalı restoranlara götürüyoruz ama sonuç hep hüsran. Hatta bir sevgilimizin olabilmesi için yakışıklı olmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu kitabı okuduktan sonra bütün bunların aslında küçük bir detaydan ibaret olduğunu öğreneceksiniz.

Gerçekten de öyle. Sokakta dolaşırken görüyoruz çirkin bir adamın yanında gerçekten güzel bir kız olduğunu. Ulan şu adamdaki tipe bak bir de şu kıza bak diyoruz. İşte o adam olduğunu söylüyor Gökhan X. Bence haklı bir yaklaşım. Yani kızlar gerçekten sadece tipe bakmış olsalardı bu kadar çirkin(!) adamın etrafında böyle güzel kızlar olmazdı. Peki kızlar tipe bakmıyorsa neye bakıyor?

Kızları etkilemek için yapılması gerekenleri adım adım anlatıyor Gökhan X. Bir başucu rehberi, başınız her sıkıştığında yardım alabileceğiniz bir kitap. Gerçekten satın almaya değer bir kitap olduğunu her kuruşunu sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Maddi durumu yerinde olan arkadaşlar flortkocu sitesinden orijinal kitabı satın alabilirler.

Gökhan X Her ay farklı kızlarla görüş

Kitabı indirip hemen okumaya başla.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *