Çarpıcı Etki

Harun D – Çarpıcı Etki

Harun D.’nin öyküsü klasik bir öykü aslında. İlk zamanlarda ezik asosyal bir tipken sonradan hırs edip womanizer yani kadın avcısı olmasının öyküsüdür. Bu kitabı niçin yazdım kısmında göreceksiniz zaten. Harun D.’nin bu kitap haricinde başka kitapları da mevcut. Talep doğrultusunda paylaşabilirim.

Harun D.’nin kitapları diğer kitaplara istisna olarak boş vaatlerde bulunmuyor. Yani şunu yap kız kesin cepte demiyor. Harun D. kendini hangi alanlarda düzeltmen gerektiğini söylüyor. Erkeklerin yapması ve yapmaması gereken davranışları söylüyor. Kısacası kendisinin 7 yılda öğrendiği bilgileri size kısa yol olarak sunuyor. Tabi bu kitabı okur okumaz kadın avcısı olacağınızı iddia etmiyor. Bu kitap gelişiminizin sadece bir parçası olacak ve asla tek bir kitapla yetinmeyeceksiniz.

Bu kitap sayesinde gerçekten kadınları tanıyacaksınız. Söyledikleriyle yaptıklarının farklı olduğunu bir kere daha kavrayacaksınız. İyi çocukları isteyip kötü çocuklarla beraber olmalarının altında yatan sebebi öğreneceksiniz. Daha kaliteli yaşam standartlarına sahip olup hayatınızı güzelleştireceksiniz. Kadınlar güzel olan hayatınıza dahil olmak için elinden geleni yapacak. Siz isterseniz hayatınıza dahil olacak istemezseniz hayatınızdan çıkacaklar.

Hiç eline kız eli değmemiş erkekler için büyük iddia sayılabilir fakat hayal değil bunlar gerçek. Siz yapmanız gerekenleri yapıp yapmamanız gerekenleri yapmazsanız olmaması için hiçbir neden yok. Gelişme yolunda ilerleyen her erkeğin okuması gereken kitaplardan bir tanesidir. Baş ucu rehberi olarak da kullanabilirsiniz. Gelişmeye yeni başladığım dönemlerde ilk okuduğum kitaplardan bir tanesiydi. Şuan ne seviyede miyim? Gayet iyiyim. Aşk acısı çekmiyor, kızların davranışlarının altında yatan sebepleri anlayabiliyor hatta bu konularla ilgili  yazılar yazabiliyorum 🙂 Tabi bu sadece Harun D. Çarpıcı Etki Kitabı ile olmadı. Onlarca kitap okudum yüzlerce kez hata yaptım ve doğruları buldum. Şuan iyiyim çok iyiyim.

Ben konuşmayı bırakıp sözü Harun D.‘ye devrediyorum.

Çarpıcı Etki pdf

Bu kitabı niçin yazdım?

Güzel bir soru… Bundan yıllar önce ortaokul yıllarında, kız erkek ilişkilerin i yeni yeni keşfetmeye başladığım zamandan beri kızlarla iletişim kurarken hep tutuk, utangaç ve genelde başarısız biriydim.
Bu benim için ilk başlarda önem siz bir sorun olduysa da hayatımın ilerleyen dönemlerinde (biraz da erkek olduğumu daha çok fark etmeye başlayınca) sorun bir çığ gibi büyüdü. Lise yıllarım da el ete dolaşan kız ve erkekleri gördüğümde hep iç çekiyordum ve bir şey yapmak istiyordum , amma ve lakin herhangi bir kızın yonma gittiğim anda dilim düğümleniyordu, ne diyeceğimi bilmemek bir yana oradan hemen uzaklaşmak için
planlar yapıyordum.

Bir türlü kavrayamadığım ve sonuç alamadığım bu konudan uzaklaşmak için uzunca bir süre kendim i futbola ve bilgisayarlara verdim. Yani yaşıtlarım dışarıda kızlarla gezerken ben genelde hafta sonlarımı bilgisayar başında ya da bana benzer diğer arkadaşlarım la futbol oynayarak geçiriyordum. Derken üniversite yılları geldi Yaş 18. Ve tabi bütün arkadaşlarım üniversitede ne güzel kızlar olduğundan ve asıl özgürlüğün en keyifli yılların üniversite olduğundan bahsediyor. Ben üniversiteye de gittim ve gene değişen hiçbir şey olmadı. İşte tam da bu yıllarda artık bu konu canıma tak etti. Ya kızlarla konuşmaya başlamanın, onlarla beraber dışarı çıkıp eğlenmenin ve bir sürü kızı hayatıma katmanın bir yolunu bulacaktım , ya da sonsuza kadar her günün bir diğeriyle aynı sıkıcılıkta olduğu, içten içe mutsuz bur hayat yaşayıp ölecektim.

Bu sorunu ne olursa olsun çözmeye ve kızların aradığı erkek olmaya işte o zaman karar verdim. Tabii ki bu kararı verir vermez her şey anında değişmedi. Uzun ve zorlu bir yol beni bekliyordu. Hayatımda içten içe istediğim ama genelde ne yapacağımı bilemediğim için hep uzak durduğum kızlara ne pahasına olursa olsun yaklaşacaktım. Ve sonunda tam da bunu yaptım. Kızları gördüğüm her ortamda onlarla iletişime girme çabasına girdim.

Harun D. Çarpıcı Etki Kitabı PDF

Önce tanıdıklarımdan başladım. Eskiden yan yana dursak 1 saat ne diyeceğimi bilemeyeceğim kızların yanına gidip sohbet etmeye çalıştım. Tabii bu ilk denemeler çok vasat ve komikti ama ne olursa olsun birer hamle sayılırdı. Daha sonra hiç tanımadığım kızların yanına gitmeye başladım. Çoğu kez garip bir tebessümle ve kale alınmayarak reddedildim. Evet bunlar alçaltıcı olaylardı ama ben yılmayacağıma karar vermiştim. İşte bugün bu satırları yazabiliyor olmam çoğu kişinin vazgeçeceği yerde kendime vermiş olduğum sözü tutmuş olmamdır. Bu ve buna benzer anlattığım bir sürü denememden sonra yavaş yavaş daha az reddedilmeye ve kızları çok daha iyi anlamaya başladım.

Sonuç olarak kızlarla iletişim, kaçtığım bir konudan her zaman fırsatını yakalamaya çalıştığım, büyük keyif aldığım bir konuya dönüştü. Bu sayede hem kızları kendilerinin bile tanıdığından daha yaknıdan tanıyan, hem de kızlarla rahat tanışabilen, onların nasıl çalıştığını 2+2=4 kadar net bilen, devamlı kızların peşinden koşmak yerine istediği kızı gidip alan ve hayatına girme şansını ona veren birisine dönüştüm. İşte şuanda okumakta olduğun bu kitabı, bir zamanlar benim de yaşadığım gibi kızlar konusunda kendini sıkıntıda hisseden, yanlarında ne diyeceğini bilemeyen, sevdiği kız tarafından sevgisi karşılıksız bırakılan ve en önemlisi değerli ve farklı özellikleri olmasına rağmen kızlarla rahat olamayan arkadaşlarım için yazdım.

Bu kitapta anlatacağım birikimleri kazanmam uzun zorlu geçen 7 yılımı aldı. İstediğim senin bu yolculuğu 7 yıldan çok daha kısa sürede tamamlayıp hayal ettiğin hayata ulaşman. Ve sen bu kitabı şuan okuyor olduğuna göre bunun için önemli bir adımı attın bile. Umarım şimdiye kadarki dostlarım gibi sana da yardımcı olabilirim.

Harun D.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *