PDF Kitap nasıl indirilir?

PDF Kitap nasıl indirilir?

Pdf Kitap indirmek için indireceğiniz kitaba tıklayıp sol alt köşede duran BC.VC ile indir butonuna tıklayın. Eğer Bc.VC ile indirmek istemiyorsanız. Diğer butonuna basarak Link.TL ile indirebilirsiniz.

Hangi servisle indireceğiniz seçtikten sonra otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sırada karşınıza reklam sayfası çıkacak ve bu reklam sayfasında 5 saniye bekleyeceksiniz. 5 saniye bekledikten sonra Reklamı Geç butonuna tıklayıp indirme sayfasına ulaşacaksınız.

Bu sayfada kitabı ister yandex disk hesabınıza kaydedebilir isterseniz de İndir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza/tabletinize/telefonunuza indirebilirsiniz. Yakında videolu anlatım eklenecektir.

PDF Kitap indirmek normal kitaplara göre avantajlıdır. Hem maliyet açısından hem de taşınabilirlik açısından harika. Ben şahsen kitap okurken sıkılıyor başka kitaplara geçiş yapmayı çok seviyorum. Aynı anda yanımızda 5-10 kitap taşıyamayız ama telefonumuzda veya tabletimizde istediğimiz kadar kitap taşıyabiliriz. Bu nedenle PDF kitaplar her zaman avantajlıdır. Hem de kitapları ücretsiz indirmek mümkün fakat normal baskı kitapları ücretsiz elde etmesi zor. Hatta imkansız sonuçta o baskı için bir masraf yapıyorlar. PDF Kitaplar maddi durumu iyi olmayan arkadaşlar içindir. Maddi durumu yerinde olanlar kesinlikle kitabı parayla satın almalıdırlar.

PDF Kitap indir iyi okumalar diler.

Kitap indir

PDF Kitap nasıl indirilir?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *