PDF Kitap indir

PDF Kitap indir

PDF Kitap indirmek artık bu site sayesinde çok kolay. Tek yapmanız gereken istediğiniz kitabı seçip indir butonuna tıklamak. Site tamamen kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Site içerisinde bulunan arama fonksiyonu sayesinde istediğiniz kitabı arayabilirsiniz. Yine bulamazsanız bizimle iletişime geçerek istediğiniz kitabı belirtebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz dahilinde maksimum 48 saat içinde istediğiniz kitap temin edilip siteye eklenir. Siteye eklendikten sonra size bilgi maili gönderilir.

PDF Kitaplar normal kitaplara göre daha avantajlıdır. Hem maddiyat açısından hem kullanışlılık açısından. Şöyle ki kitabı almaya paranız yetmeyebilir. O an için paranız olmayabilir. Hemen bu site sayesinde aradığınız kitabın PDF versiyonunu indirerek ister telefonunuzdan, ister tabletinizden isterseniz de bilgisayarınızdan okuyabilirsiniz. Otobüsle yolculuk yapıyorsunuz mesela canınız sıkıldı. Hemen telefonunuzdan açıp kitabınızı okuyabilirsiniz.

E Kitap indir

E kitaplarda aynı şekilde PDF Kitap anlamına gelmektedir. PDF Kitaplar çok çeşitlidir. İster eğitim kitapları bulabilir ister roman okuyabilirsiniz. Sınır yok. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her kitabın PDF versiyonu mevcut. E Kitapların farklı bir versiyonu daha olup EPUB şeklinde olabilir. EPUB Uzantısına ait kitapları açabilmek için E-book readerler mevcuttur. Kısa bir google araştırmasıyla cihazınıza uygun bir e-book readeri ücretsiz bulabilirsiniz. PDF Kitapları açmak için cihazınızın tarayıcısını veya Adobe Reader gibi programları kullanabilirsiniz. Hepsi tamamen ücretsizdir.

Ücretsiz E-kitap indir ve oku

Maddi durumu yerinde olan arkadaşlar kesinlikle parayla satın almalarını istiyorum. Kitaba para verilir mi gözüyle bakılmamasını istiyorum. Para için yazılmış olan kitaplar olduğu kadar gerçekten okunmaya değer kitaplarda var. Gidip sen 17 yaşımsın, Kötü Çocuk gibi zerre kadar sanatsal değeri olmayan kitaplara para vermek yerine gidip gerçekten kaliteli kitaplara para verebilirsiniz. Ben kitaba verilen paraya acımam hatta evimde 100 kadar kitabım var. Ben parası olduğu halde kitaba para vermem düşüncesinde olanlara sinir oluyorum. Adam emek verip yazmış bedavaya kaçmak nedir. Bu sitenin amacı durumu yerinde olmayan arkadaşlara yardımcı olmak.

Gerçekten kitap okumak istiyor ve paranız yoksa bu siteden ücretsiz pdf kitap indirebilirsiniz. Paranız varsa satın alınız.

Aradığınız kitabı bulamadıysanız veya başkalarının yararlanması için kitap göndermek istiyorsanız “İletişim” kısmından iletişime geçerek talebinizi belirtebilirsiniz.

İyi okumalar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *